Про нас

ГО “Центр медіарозслідувань “Булава” засновано у 2014 році. Коли політична криза в країні сягнула апогею, а людям після подій на Євромайдані урвався терпець. У доленосний час ми долучилися до лобіювання позитивних змін. Робили перші кроки на шляху громадянської освіти і вчилися протистояти корупції. Упередити її прояви, а факти зробити майсимально наочними – наше завдання сьогодні.

Ми працюємо в інтересах громадськості та закликаємо до співпраці. З цією метою  ГО "Центр медіарозслідувань "Булава" ініціювала створення громадської медіаплатформи, до якої увійшли Інформаційна агенція "Кий-інфо" та консультативний юридичний відділ, що став и головною підмогою в роботі. 

Веб ГО "Центр медіарозслідувань "Булава" - антикорупційної спрямованості, в його структурі: новини, досьє, думки експертів, консультації, практики, методологія, досвід, аналітика.

Джерела інформації:
Офіційні сайти, державні реєстри, заяви політиків та чиновників, сайти громадського контролю, позиція громадських ативістів та інших громадських організацій, відповіді на інформаційні запити та звернення ГО “Центр мадіарозслідувань “Булава” та ТОВ “ІА “Кий-інфо”. Вибірка інформаційних приводів з соцмереж. Антикорупційні практики інших країн.

Висновки про причетність об’єктів та суб’єктів до корупції, є оціночними судженнями, опертими на юридичний аналіз

Партнери