Четвер, 23 березня 2017 13:18

Старий склад Рахункової палати – прикриття корупції в органах влади

Громадськість закликає Верховну Раду терміново затвердити оновлений склад Рахункової палати, - інформує ініціатива «Реанімаційний Пакет Реформ».

Закон «Про Рахункову палату» мав запрацювати ще у серпні 2015-го. Однак, фактично не діє, оскільки Парламент не може обрати нових її членів. Більше року, як Комітет з питань бюджету відібрав 28 кандидатів, які відповідають вимогам, пройшли перевірку на професійність та доброчесність. Список передано Андрію Парубію для внесення в зал та прийняття відповідного рішення Верховною Радою. Серед кандидатів на посаду члена Рахунковоі палати є низка достойних фахівців, які на думку громадськості можуть підсилити її роботу. Натомість не внесення на голосування відповідного питання, може бути свідченням корупції.

Нагадаємо, цього пленарного тижня проект рішення з’явився у порядку денному. Попередньо голосування було заплановане на 23 березня 2017 року, однак сьогодні з’явилася інформація, що це питання може бути зняте. У зв’язку з цим, Антикорупційна група Реанімаційного Пакету Реформ закликає Андрія Парубія зробити все, щоб питання оновлення складу Рахункової палати не зникло з порядку денного у четвер. На її думку оновлення Рахункової палати забезпечить контроль, збільшить відповідальність керівників органів влади та зменшить корупційні ризики у використанні бюджетних коштів.

538 коментарі

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Партнери