Вівторок, 16 січня 2018 11:55

Рейтинг найвправніших щедрувальників та найвдячніших господарів

Новорічні гуляння в Україні запам’ятались святкуванням так званого Старого Нового року або Щедрого вечора. За давньою традицією 13 січня хлопці та дівчатка ходили щедрувати, "водити Меланку", бажали господарям щастя, отримуючи за те подарунки і ласощі.

Бути ближчими до народу та віддати шану традиціям вирішили і українські можновладці, які знатно защедрували та засіяли на честь Старого Нового року. Й отримали за свої старання, як то кажуть, повні торби з подарунками та грошима.

Відповідно до даних з Єдиного реєстру декларацій та форм змін поданих чиновниками на початку 2018 року, ми склали рейтинг найвправніших щедрувальників та найвдячніших господарів в Україні.

ПЕРШЕ місце, та звання Найщедрішого господаря-працедавця було присуджено державному підприємству "Національна енергетична компанія "Укренерго". Відповідно до реєстру декларацій, державне підприємство виплатило своїм «засівальникам» нескромні, за українськими мірками, заробітні плати.

Тут, поза будь-якою конкуренцією, у якості найфартовішого щедрівника опинився Василь Миколайович Макаров - директор відокремленого підрозділу "Північна електроенергетична система" державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго". Нам не відомо, який таємничий хист до колядок або щедрівок має Василь Миколайович, але 12 січня, пан Макаров задекларував отримання 8 (восьми!!!) заробітних плат на загальну суму 1.444.850,00 гривень.

Чималу місячну зарплатню у 215.514,00 гривень отримав 15 січня і головний бухгалтер - начальник Департаменту бухгалтерського обліку ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» - Ігор Богданович Бобко.

Цікавою виявилася і заробітна плата у звичайного начальника відділу ДП «НЕК «Укренерго» - Геннадія Джевдетовича Чолака, отримана ним 13 січня. Якихось там 153.750,00 гривень за місяць.

ДРУГЕ місце серед господарів-працедавців обійняло  ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ", генеральний директор якого, Бусько Віктор Михайлович, «засіяв» перед акціонерами місячною заробітною платою у 195.844,00 гривень.

Почесне ТРЕТЄ місце між собою розділили ПАТ "Вінницяобленерго" та прокуратура Волинської області. Генеральний директор акціонерного товариства Андрій Леонідович Поліщук отримав 166,561,00, а звичайний прокурор Волинської області Максим Юрійович Киричук - 165.705,00 гривень, без сумніву, за місяць плідної роботи.

Не менша конкуренція, не дивлячись на хист пана Макарова з ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО», виникла і серед інших вправних щедрувальників.

Перше місце тут обійняла Наталія Василівна Богданова з Ніжинської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області, яка 13 січня отримала у дарунок від батька квартиру у місті Києві, площею 44 квадратні метри та вартістю 700 000 гривень.

Друге місце закріпилося за Анною Михайлівною Рудь. 13 січня Головний консультант Верховного Суду України отримала у подарунок гроші у сумі 336.760,00 гривень від рідної людини - Юлії Михайлівни Рудь.

Ну і почесна бронза дістається Олександру Васильовичу Лосю - начальнику Каланчацького відділення поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП у Херсонській області. Поліціант отримав дві земельні ділянки площею 136 квадратних метрів від виконавчого комітету Олешківської міської ради.

Вітаємо всіх учасників нашого рейтингу з вдалим щедруванням та зробить усе можливе, щоб ваші святкові набутки були перевірені антикорупційними органами на предмет законності.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Партнери