Середа, 04 жовтня 2017 08:46

Пишемо про корупцію і корупціонерів використовуючи YouControl

Журналісти нашої громадської організації за останні місяці провели більше десяти журналістських розслідувань. Реалізація семи матеріалів була б не можлива без використання аналітичної системи YouControl. Вона, як і раніше, є незамінною в ході досліджень зв'язків між приватними товариствами, під час пошуку контрагентів, чи співвідношенні даних порівняно з минулими роками. За допомогою YouControl можна легко перевірити компанії на відповідність критеріям Податкового кодексу України, тощо.

 На превеликий жаль, судова тяганина із YouControl досі незавершена. Виходить якось дивно: з одного боку СБУ виставила претензії до цього ресурсу й досі не може «заспокоїтись», а з іншого Нацбанк рекомендує банкірам використовувати YouControl. Саме така рекомендація для використання, була розіслана усім структурним підрозділам ДФС. Що ж виходить?

З огляду на це, насамперед, переконуємось, що аналітична система дійсно працює на високому рівні. І це визнають найвищі органи державного управління. З іншого боку, у зв'язку із сотнями, а може й тисячами заяв про корупційні правопорушення, написання викривальних статей стає можливим лише завдяки ресурсам та відкритим базам даних, що лишаються дуже незручними для корумпованої України. І YouControl – не виключення.

Як нещодавно сказав нашим журналістам екс-міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абрамовічус, що звільнився у зв'язку із тиском на нього: "Я готовий працювати в Україні, однак сьогодні люди, що бажають реальних змін тут - "не в моді". Тому й не в моді ресурси, що викривають корупціонерів. Все логічно.

У всякому разі, наш журналістський колектив вдячний засновникам аналітичної системи YouControl. Ми будемо надалі використовувати цей ресурс, у якості незамінного помічника у пошуку та виявленні корупції в органах державної влади. Тут хочемо підкреслити вже відому і дуже важливу річ: аналітичною системою YouControl ми користуємось абсолютно безкоштовно, адже є офіційно зареєстрованим засобом масової інформації. Тому чутки про "заробітчанство" з боку YouControl, геть не відповідають дійсності.

Бажаємо команді аналітичної системи YouControl вдосконалення, терпіння і побільше нових партнерів!

 

2681 коментарі

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Партнери