Понеділок, 25 вересня 2017 15:33

Як живуть медики, що лікують смертельні хвороби?

Нещодавно куплені квартири, приватні будинки, земельні ділянки…Ні, ці люди не чиновники і не підприємці. Більше того, декларації вони не подають, адже не є держслужбовцями. Йдеться про медиків, що займаються важливою справою – лікуванням онкохворих пацієнтів. Проте майно, яким володіє більшість з них, хотів би мати кожен українець.

На тлі протестів лікарів, постійних розмов про боротьбу з корупцією та медичну реформу, наші журналісти вирішили поглянути як живуть ті, що лікує складну і надто поширену хворобу – рак. У невеличкій статті-довідці ми звернули увагу лише на фахівців двох інстанцій: Національного інституту раку МОЗ України та клініки онкоурології Національного інституту паку.

Насамперед хочемо сказати, що згідно довідки-витягу із Державного реєстру прав на нерухоме майно, є лікарі які не мають нерухомості взагалі, або ж вона досить скромна. Але є й такі, чиє майно навряд чи було зароблено чесно, з огляду на їхню медичну зарплату.

Коровін Сергій Ігорович - заступник директора з наукової роботи Національного інституту раку МОЗ України, доктор медичних наук.

На фото Сергій Коровін

В грудні 2011 року на підставі рішення суду, зареєстрував квартиру у Києві, по вулиці академіка Заболотного, 76.

У подальшому, пан Коровін вказував щось чи не кожні два роки.

У жовтні 2012-го, Сергій Ігорович зареєстрував домоволодіння у Київській області, площею 262, 2 кв. м., за адресою с. Ходосівка, вул..Степова. Нині таке житло, коштує понад 4 мільйони гривень.

У лютому 2014 року Сергій Ігоровичвказав квартиру площею 42 кв.м., у Борисполі.

Й нарешті рік тому, у травні 2016-го, придбав машиномісце у гаражно-будівельному кооперативі «Теремки-1» за адресою Київ, академіка Заболотного, 15. Бо має автомобіль «Opel Astra» 2014 року випуску.

Стаховський Едуард Олександровичхірург клініки онкоурології Національного Інституту Раку, в 2014 році обраний на посаду головного позаштатного уролога МОЗ України, професор.

На фото Едуард Стаховський

За два роки до обрання, у2012 році, Едуард Олександрович зареєстрував домоволодіння загальною площею 373,2 кв. метри! За адресою: Київська обл., село Білогородка, Подібне житло на вулиці Садовій, у Білгородці коштує від 5 мільйонів гривень.

Ще через три роки, у березні 2015-го, Едуард Олександрович вказав житловий будинок площею 189 кв. м., що також зареєстрований у Білгородці. Згідно сайту продажу нерухомості таке житло коштує від 3 мільйонів гривень.

Кононенко Олексій Анатолійович, хірург клініки онкоурології Національного Інституту Раку , кандидат медичних наук, лікар першої категорії.

На фото Олексій Кононенко

Олексій Анатолійович молодий та перспективний лікар. Заможним його назвати важко, однак минулого року він зареєстрував на себе столичну квартиру по вулиці Ломоносова, вартість якої сягає 1,5 мільйона гривень.

Войтко Олександр Володимирович - заступник головного лікаря з питань експертизи якості медичної допомоги Київського міського клінічного онкоцентру, хірург-онколог вищої категорії.

На фото: Олександр Войтко

У 2006 році пан Олександр зареєстрував приватний будинок в урочищі “Центр” села Бистриця, Івано-Франківської області.

Через чотири роки, у серпні 2010-го, Олександр Володимирович придбав домоволодіння площею 332 кв. метри за адресою Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул Малинська.

В серпні 2010 року пан Олександр придбав домоволодіння площею 332 кв. м. Фото: вулиця Малинська

До речі, це вулиця закритого типу і простим перехожим туди зась. Тут розташовано лише нові будинки. На сайтах продажу немає жодної пропозиції, за якою можна було скласти уяву про ціну подібного будиночка. Отже про вартість такого житла ми можемо лише здогадуватись.

Взимку 2017-го, у теперішні непрості часи, заступник головного лікаря з питань експертизи якості медичної допомоги Київського міського клінічного онкоцентру Олександр Войтко, зареєстрував житловий будинок площею 159,2 кв.м., по вул. Миколаївській, також у Петропавлівській Борщагівці. Зауважимо, зараз будинок з таким самим метражем, там оцінюється у 2 мільйони 619 тис. грн.

Хочеться вірити, що вказана нерухомість медиків, куплена ними за зарплату лікаря (яку безумовно необхідно підвищувати). Бо як не гірко, існує стала тенденція, коли родичі ладні віддати останнє заради порятунку близьких від страшної хвороби, а нечисті не руку заробляють на цьому шалені гроші.

 

Михайло Рюхов

196 коментарі

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Партнери