П'ятниця, 21 липня 2017 15:22

ГПУ розслідує справу про розтрати "Мотор Січ"

На об'єктах публічного акціонерного товариства "Мотор Січ" та його ключових осіб пройшли обшуки, Генпрокуратура повідомляє, що займається справою про привласнення і розтрату коштів. Про це прес-секретар Генпрокурора України Юрія Луценка, Лариса Сарган, написала на своїй сторінці в Facebook.

 

"Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України при оперативному супроводі Департаменту захисту економіки Нацполіції виявлена злочинна схема розтрати коштів ПАТ "Мотор Січ", з подальшим їхнім привласненням", – написала вона.

За словами Сарган, "протягом 2013-2016 років службові особи ВАТ "Мотор Січ" придбали цінні папери шляхом перерахохування грошових коштів у сумі понад 350 млн грн на рахунки ряду підприємств з ознаками фіктивності, які в подальшому переводилися в готівку за допомогою банківських установ".

Прес-секретар глави ГПУ зазначила, що на даний момент обшуки завершилися. "Вилучено 500 тисяч доларів США і значний обсяг антикварних цінностей. По відношенню до деяких підозрюваних вирішується питання про їхній арешт", – написала Сарган. Досудове розслідування триває.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Партнери