П'ятниця, 21 липня 2017 08:09

НАЗК виявило порушення у е-декларації Полторака

Національне агентство по запобіганню корупції виявило порушення в електронній декларації міністра оборони України Степана Полторака за 2015 рік. Він не вказав інформацію про співвласників своєї квартири.

 

В ході перевірки було встановлено, що при внесенні відомостей щодо прав спільної власності на квартиру площею 89 кв. м (міністру належить 33,3%) не зазначена інформація про співвласників.

Полторак також задекларував 266 498 гривень зарплати від Міністерства оборони, передає інформагентство "Українські новини"

Зазначена сума доходу була отримана від двох юридичних осіб: від розрахунково-касового відділу Міноборони (114,3 тисяч гривень) та від самого міністерства (152,2 тисячі гривень).

Крім того, господарсько-фінансовий департамент секретаріату Міноборони виплатив Полтораку 1 288 гривень, з яких 679 гривень як додаткове благо та 609 гривень в якості вартості призів переможцям та призерам спортивних змагань.

За словами Полторака, зазначені доходи він отримав у вигляді подарунків, їх сума не перевищує п'яти мінімальних зарплат, тому він і не вказав ці кошти в декларації.

Таким чином, у НАПК прийшли до висновку, що Полторак при подачі декларації за 2015 рік порушив вимоги п. 2 і 7 ч. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції". При цьому підстави для його притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності відсутні.

Наголошується, що за результатами перевірки фактів суміщення і конфлікту інтересів у міністра не встановлено.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Партнери