Новини

Нацполіція затримала чиновницю прямо посеред поля. Галина Шевченко вимагала хабар у розмірі 120 тисяч гривень від місцевого підприємця, нібито за те, що не буде перешкоджати йому будувати у селі дорогу. Першу частину хабара у розмірі 50 тис. грн. підприємець спочатку передав депутату сільради, а потім держслужбовець мав віддати хабар голові Великоолександрівської сільради Галині Шевченко. Але в момент передачі коштів їх затримали правоохоронці. Повідомляється, що зараз чиновниця знаходиться у Лукянівському СІЗО.

Четвер, 16 листопада 2017 16:11

Наталія Дунаєвська та її статки

Наталія Георгіївна Дунаєвська – чергова мільйонерка Вищого господарського суду. У її власності житловий будинок за мільйон гривень, чотири земельні ділянки, два гаражі і дві київські квартири. Їздить екс-суддя на Mitsubishi 2007 року. З огляду на те, що членів родини у своїй декларації вона не зазначає,  кошти на це майно екс-суддя мала заробити самостійно.

Чиновник Павло Кривонос, який 20 років очолює держпідприємство, станом на 2016 рік, володів заощадженнями на суму 5 473 983 гривень, та задекларував три автомобілі: BMW X5, Skoda Rapid та Nissan Leaf.

Понеділок, 13 листопада 2017 15:36

Антикорупційна трагікомедія

Казковий сюрреалізм у державних структурах України продовжується. 10 листопада стало відомо про факт підступної протидії боротьбі з корупцією, з боку свекрухи голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталії Корчак.

Четвер, 09 листопада 2017 14:25

Хитромудрі схеми фіскала Пащенка

Андрій Миколайович Пащенко, начальник ДПІ у Шевченківському районні ГУ ДФС м. Києва – особистість загадкова та непослідовна. Він легко знаходить нову роботу і так само легко її залишає. Розлучується з дружиною, а потім роками живе з нею в одній квартирі за 4 мільйони гривень. Змінює ім’я на сторінці у Facebook мало не щомісяця та вміє нізвідки взяти готівкові гроші. І здається – НАБУ та НАЗК усіма можливими способами намагаються цього не помічати.

Вівторок, 07 листопада 2017 14:36

Суддівсько-прокурорська династія

Коли знайомишся з суддями ближче, складається враження що вони уникають людей інших професій. А живуть усі разом в казковій країні суддів, одружуються, народжують дітей, і замість колискової співають їм Кримінальний кодекс України.  Потім діти виростають та змінюють батьків у суддівських кріслах, а зі звичайними смертними пересікаються лише під час роботи у залі суду. Династія Бойко-Божок-Потильчак лише один з прикладів такого союзу.

Четвер, 02 листопада 2017 16:34

Знаки дорожніх суперечностей

Значна частина автомобільних зіткнень виникає внаслідок безвідповідального ставлення транспортних служб до своїх обовязків. У Києві вже понад півроку не можуть привести у відповідність до закону розташування дорожніх знаків на перехрестях, наслідком чого стає хаос на дорогах та непорозуміння серед водіїв.

Журналісти інформагентства «Кий-Інфо» проїхались вулицями столиці та були приголомшені суперечливістю присутніх на них дорожніх вказівників.

З 28 квітня 2017 року в силу вступили зміни до закону України «Про дорожній рух», який чітко регламентує, що "Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу". Здавалося б, усе чітко та зрозуміло – пропусти того, хто вже на колі і лише після цього продовжуй рух в своєму напрямку. Однак, як це часто трапляється в Україні, існування закону не гарантує його виконання.

На столичних трасах поширеним є явище, коли водії, рухаючись «головною» дорогою, не визнають пріоритетності тих, хто рухається колом, внаслідок чого відбуваються зіткнення.

Найчастіше у цих випадках провина водія полягає лише в тому, що він керувався присутніми знаками.

Ми віримо табличкам, які транспортні служби не спромоглись за понад 6 місяців демонтувати, та рухаємось із впевненістю у своїй правоті.

Однак, суд, під час розгляду подібних спірних ситуацій, встане саме на бік закону і винним виявиться водій, що став жертвою злочинної бездіяльності Автодору та суміжних із ним служб.

Феміді буде абсолютно не цікаво, що на тому чи іншому перехресті розташовано 2, а можливо і більше, дорожніх знаків, що суперечать одне одному і дають простір для інтерпретування на власний розсуд.

Тож, до того часу, поки обслуговуючі компанії не почнуть сумлінно виконувати свої обов’язки та обов’язки покладені на них законом, радимо водіям бути уважнішими на столичних дорогах та не забувати про правило «трьох «Д» - «Дай Дурню Дорогу».

 

МОСІЙЧУК Вадим Адамович - Голова Державного агентства резерву України. Минулого року навколо діяльності структури та її керівника розгорівся скандал.

За дослідження ролі протикумулятивних екранів «Центр медіарозслідувань «Булава» взявся невипадково. Наприкінці серпня, на фоні заяв Міністра оборони України, що російсько-білоруські навчання «Захід- 2017» матимуть наступальний характер, ця тема могла стати підтвердженням нашої готовності не повторювати помилок.

Понеділок, 23 жовтня 2017 10:30

КРИЗА ОПОЗИЦІЇ В УКРАЇНІ

Протести під Верховною Радою, які почалися 17-го жовтня цього року, обіцяли стати бенефісом грузинського реформатора і так званих опозиційних сил, об’єднаних під гучними гаслами «Великої Політичної Реформи». Організатори акції не соромилися загравати і з більш серйозними політичними термінами, як то «відставка президента», «революція» та навіть «новий Майдан».

Сторінка 1 з 32

Партнери