Новини

П'ятниця, 15 вересня 2017 07:40

Боротьба з корупцією в Україні

Корупція, а особливо боротьба з нею, залишається одним з головних трендів останніх років. Під нього виділяються шалені кошти, створюються організації з грізними назвами, на нього працюють ЗМІ та вносяться зміни у законодавчі акти.

7 вересня у столичному Будинку ветеранів відбулось засідання робочої групи з розподілу коштів на перше півріччя 2017 року між громадськими організаціями, що мають статус ветеранських.

Йшлося про 3 мільйони 400 тисяч гривень. Розмір визначених коштів коливався від 30 тисяч до 200 тисяч грн. Але зал «вибухнув» обуренням, коли з’ясувалося, що одній з громадських організацій уповноважені виділили аж 2 мільйони 200 тис грн.

Понеділок, 04 вересня 2017 10:47

Політичний прогноз на осінь 2017

Серпень минув. Мегаполіси потерпають від переповненого студентами транспорту, а у Верховній Раді вже завтра розпочнеться новий політичний сезон. Що очікувати українцям від осені 2017?

Головний офіс міжнародної антикорупційної організації Transparency International  виступив з різкою заявою. Організація закликає український Парламент домагатися офіційного оприлюднення результатів судового процесу, в межах якого було прийнято рішення про конфіскацію 1,5 мільярда доларів США викрадених активів.Це лише частина грошей вкрадених з країни під час режиму колишнього президента Віктора Януковича.

У Києві під час отримання хабара на суму 260 тис. гривень, затримано співробітника відділу фіскальної служби у Київській області, повідомляє прокуратура Автономної Республіки Крим.

Компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) розпочала днопоглиблення в морському порту "Південний". Про це заявив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

Німецька компанія Siemens заявила, що припиняє поставки генеруючого обладнання російським компаніям, які підконтрольні державі.

На об'єктах публічного акціонерного товариства "Мотор Січ" та його ключових осіб пройшли обшуки, Генпрокуратура повідомляє, що займається справою про привласнення і розтрату коштів. Про це прес-секретар Генпрокурора України Юрія Луценка, Лариса Сарган, написала на своїй сторінці в Facebook.

Повідомлення про підозру в приховуванні паспорту, підробку та використання підроблених офіційних документів, а також декларування недостовірних свідчень, колишньому заступнику голови АП Юрію Чмирю, підписав прокурор Сумської області, - написала прес-секретар Генпрокуратури Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

Національне агентство по запобіганню корупції виявило порушення в електронній декларації міністра оборони України Степана Полторака за 2015 рік. Він не вказав інформацію про співвласників своєї квартири.

Сторінка 1 з 29

Партнери