Новини

Головний офіс міжнародної антикорупційної організації Transparency International  виступив з різкою заявою. Організація закликає український Парламент домагатися офіційного оприлюднення результатів судового процесу, в межах якого було прийнято рішення про конфіскацію 1,5 мільярда доларів США викрадених активів.Це лише частина грошей вкрадених з країни під час режиму колишнього президента Віктора Януковича.

У Києві під час отримання хабара на суму 260 тис. гривень, затримано співробітника відділу фіскальної служби у Київській області, повідомляє прокуратура Автономної Республіки Крим.

Компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) розпочала днопоглиблення в морському порту "Південний". Про це заявив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

Німецька компанія Siemens заявила, що припиняє поставки генеруючого обладнання російським компаніям, які підконтрольні державі.

На об'єктах публічного акціонерного товариства "Мотор Січ" та його ключових осіб пройшли обшуки, Генпрокуратура повідомляє, що займається справою про привласнення і розтрату коштів. Про це прес-секретар Генпрокурора України Юрія Луценка, Лариса Сарган, написала на своїй сторінці в Facebook.

Повідомлення про підозру в приховуванні паспорту, підробку та використання підроблених офіційних документів, а також декларування недостовірних свідчень, колишньому заступнику голови АП Юрію Чмирю, підписав прокурор Сумської області, - написала прес-секретар Генпрокуратури Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

Національне агентство по запобіганню корупції виявило порушення в електронній декларації міністра оборони України Степана Полторака за 2015 рік. Він не вказав інформацію про співвласників своєї квартири.

У рамках реформи Кабінету Міністрів України, анонсованої главою Уряду Володимиром Гройсманом, буде реформовано десять міністерств та секретаріат. Оголошено конкурс для тисяч нових фахівців. По це Гройсман заявив, виступаючи перед учасниками форуму "Децентралізація - основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку" в Тернополі.

П'ятниця, 21 липня 2017 06:51

Лукаш викликали на допит до ГПУ

Экс-міністра юстиції Олену Лукаш, Генпрокуратура України викликала на допит.

Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру екс-голові одного з міських судів Луганської області, який не вказав у е-декларації дані про майно, автомобілі та нерухомість вартістю понад 10 млн грн.

Сторінка 1 з 29

Партнери