Середа, 01 листопада 2017 15:15

ПУТІН «СПЛАЧІВАЄТ» РОСІЯН КРОВ`Ю УКРАЇНЦІВ

Служба безпеки України, агов, ти хоч жива?!

Після другого замаху на Аміну Окуєву та Адама Осмаєва, замовник та виконавці потирають руки. Славетну доньку чеченського народу, патріотку України на залізничному переїзді станції Глеваха під Києвом убито, а її чоловіка поранено.

Влітку кілер Кадирова, що за підробними документами в’їхав до України і напросився на зустріч із подружжям, як іноземний журналіст, уже стріляв по Адаму. Наступний постріл був за Аміною. Вона випустила у кілера три кулі з нагородної зброї.Найманця затримали, він дав свідчення про російських замовників.

У тоталітарних режимах слово вождя – закон, наказ підлягає виконанню будь-якою ціною і за будь-яких обставин. Зрозуміло, що Аміна та Адам чекали на повторення замаху. Але вони відмовилися від наданої охорони. І зрозуміло чому. Охоронець може захистити від вуличного гоп-стопу, але перед кілером він теж беззахисний. Березневе убивство екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство і свідчив у справі стосовно російської окупації Криму і вторгнення на Донбас, тому зайве підтвердження.

Організацію замахів, діяльність терористичних груп треба нейтралізувати не після того, а до того. Правоохоронні органи мають діяти на випередження.

Нагадаємо, що Тимура Махаурі підірвали в автомобілі біля Бесарабського ринку столиці у вересні. На бійця батальйону шейха Мансура, непримиренного до путінського режиму і особистого ворога Рамзана Кадирова, то був уже четвертий замах.

Убивство Аміни Окуєвої співпало з іншими терактами. У Нью-Йорку виходець із Узбекистану, причетний до терористичної Ісламської держави, на орендованій машині наїхав на велосипедистів і пішоходів. Загинуло восьмеро, а ще одинадцять людей – травмовано.

Того ж дня у дипломатичному кварталі Кабула, неподалік Міністерства оборони Афганістану, від вибуху загинуло сім і поранено зо два десятка мешканців.

А у німецькому Шверині поліція арештувала сирійця, який «планував і вже конкретно готувався до нападу з ісламістськими мотивами», щоб «вбити і поранити якомога більше людей».

Як бачимо, у більшості випадків дії релігійних фанатиків, а тим більше вишколених убивць-найманців, складно спрогнозувати. Часто, маючи необмежені фінансові можливості, а у багатьох випадках ще й підтримку від держав, як, наприклад, Росії чи Сирії, терористичну атаку складно попередити. Але диверсійний державний тероризм саме сьогодні став головною зброєю Росії у війні проти України.

Навіщо хану-царю-вождю-генеральному секретарю–президенту Росії (підкресліть потрібне) здався диверсійний тероризм планетарного масштабу? Ним погрожує світовій спільноті, мовляв,домовляйтеся зі мною і ми разом покінчимо з тероризмом. На таку пропозицію США уже купилися після терактів 11 вересня 2001 року. Дружбою стриноживши зовнішню політику США, Росія по-імперськи заходилася хазяйнувати на пострадянському просторі. Звідси сателітні митні і оборонні союзи, а непокірним, як Грузії чи Україні - війна і окупація.

Сьогодні Путін знову шантажує: закрийте очі на «мій» Крим, а про решту ми домовимося…

Імперії народжуються з воєн і живуть, доки воюють. Пригляньтеся до минулих століть від Івана Грозного-Лютого до Владіміра І Путіна. У Росії якщо не війна, то приготування до не неї. Ніщо так не єднає навколо вождя вбогий і затурканий люд, як страх перед ворогом, нехай навіть і вигаданим. А як зручно знищити опозицію, а заодно і своїх партійних друзів, що стали непотрібними, записавши до «ворогів народу», «посібників і наймитів імперіалізму».

У Росії вже давно немає опозиції. До рабського блиску начищена бунтівна Чечня стала кривавим уроком для інших неспокійних регіонів. Але жити краще не стало. Трохи було веселіше від «Кримнашу», але й від нього у імперців вже оскомина…

Почитаємо російські ЗМІ, які іноді, втомившись від американського чобота імперіалізму, європейських геїв і українських «правосєків», згадують і про свої проблеми. Лише заголовки: «Силуанов сравнил Россию с СССР перед развалом» «Интеллигенция Татарстана призвала главу республики бороться за татарский язык и выступила против насильственной русификации в школах».«США не исключили расширения последнего санкционного списка по России». «Россию затянуло в долговое болото: 7 миллионов человек не могутоплачивать кредиты». «Петербург ждет дефицита хлеба»

Як і раніше, а особливо під час кризи, щоб імперія не розпалася, росіян необхідно «сплачівать». Чим? Добробутом і культурою? Але це довго, витратно, а для Росії, напевне, що й безнадійно. Тоді – знову війна! Потрібна нова, хоча б маленька, але перемога. Треба залякати українців терором, притрушеним затхлими пропагандистськими брехнями. Треба посіяти серед нас страх, розколоти на ворогуючі політичні групи, на українців і російськомовних, на правильних православних і неправильних. Робиться усе, щоб Україна пішла на поступки, змирилася, а там і санкціям кінець.

Зрештою, треба залякати «українським терором» і своїх вірнопідданих. Не будете слухатися вождя, «правосєкі-бєндєровці» і до вас доберуться.Попереду у Владіміра Путіна вибори. А хіба до хліба з маслом, до демократії і свобод, коли «нада сплатіцца пєрєд угрозой внєшнєга врага!?».Нічого нового. Теж саме, що й за царя-генерального секретаря, те й за президента. Тільки декорації інші.

Володимир ЗЕМЛЯНИЙ,

письменник і журналіст, лауреат премії імені В’ячеслава Чорновола

 

5492 коментарі

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Партнери