Понеділок, 11 вересня 2017 12:14

«Президентська» організація ветеранів отримала найбільше фінансування на перше півріччя 2017 року

7 вересня у столичному Будинку ветеранів відбулось засідання робочої групи з розподілу коштів на перше півріччя 2017 року між громадськими організаціями, що мають статус ветеранських.

Йшлося про 3 мільйони 400 тисяч гривень. Розмір визначених коштів коливався від 30 тисяч до 200 тисяч грн. Але зал «вибухнув» обуренням, коли з’ясувалося, що одній з громадських організацій уповноважені виділили аж 2 мільйони 200 тис грн.

Ласий шматок віддали ГО «Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО», що була створена указом Президента України Петра Порошенка. Законодавчий Акт передбачає відкрити відділення цієї організації у кожному обласному центрі України.

За словами юриста ГО «Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО» Олени Черетян - кошти підуть на роботу Центрів з навчання підприємництву учасників АТО.

Не питання, що кошти не виділили нашій громадській організації чи якійсь іншій. Мені дивно, що весь перелік заходів було погоджено лише з однією громадською організацією, що створена з “легкої руки” Президента. Погодьтесь, це не справедливо і підозріло”, - прокоментував ситуацію юрист Всеукраїнського об!єднання “Українці разом” - Олександр Руденко.

Нагадаємо, 28 серпня цього року в Будинку ветеранів сталась бійка між ветераном АТО Дмитром Різніченком та головою Всеукраїнської громадської організації ветеранів-підводників Сергієм Шабовтою. Підставою для суперечки стало непрозоре та нецільове використання бюджетних коштів ветеранськими організаціями.

Щодо найбільшої з виділених сум, що, як очікується, піде на користь ГО «Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО» - виникає чимало запитань. Адже голова цієї організації Олексій Ліпіріді неодноразово привертав увагу в журналістів. Ліпіріді – член Громадської ради при Міністерстві соціальної політики, яке влітку цього року планувало запровадити нові правила розподілу коштів ветеранським громадським організаціям за конкурсом, але так цього і не зробило.

 

Центр медіарозслідувань “Булава”

7 коментарі

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Партнери