Блоги

Вівторок, 17 жовтня 2017 15:54

PROZORRI МАХІНАЦІЇ ПРОВЛАДНОГО БІЗНЕСУ

11 жовтня представники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за підозрою в розтраті 149 мільйонів гривень при закупівлі пального для армії, затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту державних закупівель Міністерства оборони України, полковника Володимира Гулевича.

Вівторок, 10 жовтня 2017 11:47

Пристрасті по Донбасу

Чергову штовханину та колотнечу під куполом Верховної Ради, нардепи присвятили жорсткому продавлюванню Адміністрацією Президента законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

Четвер, 05 жовтня 2017 08:30

Б`ЮТЬ ПО СВОЇХ, БО ЧУЖИХ БОЯТЬСЯ?

Сьогодні навіть у прифронтових селах менші страхіття, ніж у розбомбленому тилу. У калинівських селах сотні людей зустрічають зиму без житла. У харківській Балаклії військові склади навесні вибухали тиждень. Там було поруйновано більше двох сотень осель, деякі з них відремонтували про людське око. Але найстрашнішете, що одна людина загинула, ще четверо отримали поранення. Люди й нині знаходять під ногами «сюрпризи»…

Справжню «патріотку» України, колишнього мера Слов'янська Нелю Штепу, «хунта» нарешті випустила із в’язниці.

Вівторок, 26 вересня 2017 13:01

Катастрофічна «Вікторія»

Уявімо, що сталася авіакатастрофа, літак частково зруйновано, загинули люди. Вже через день після події з офіційних джерел з'являється інформація про десятки кричущих фактів, що призвели до трагедії. Тут тобі і інженери, які спроектували літак з явними дефектами. Служби, що визнали його готовим до експлуатації.Працівники аеропорту, що перевіряли його перед вильотом. Навіть пілоти та диспетчери, які халатно підійшли до виконання своїх обов'язків.

Вівторок, 26 вересня 2017 07:27

Медичні війни

Пройшло 26 років, а ми досі користуємось клінічними настановами Радянського Союзу та паразитуємо на спадку країни, в якій не було сексу, втім, як і якісної медицини.

У ході реалізації реформ Верховна Рада прийняла Закон, за яким навчання у школах має відбуватися переважно українською. Усі держави з якими межує Україна, окрім хіба що Білорусі та Словаччини, виказали обурення з цього приводу, На їхню думку, нововведення порушує права нацменшин.

П'ятниця, 22 вересня 2017 10:06

Коротка гра по-українські

Якщо б у світі існувала «корупційна» премія Дарвіна (нагороджуються ті, хто винайшов найдурніший спосіб самознищення – Ред. ), то безперечними цьогорічними лауреатами стали б судді з міста Дніпро. Два поважних пана, вирішили дати хабар не кому-небудь, а особисто керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому. При чому не де-небудь, а прямо у його кабінеті.

Вівторок, 19 вересня 2017 14:52

200 000 гривень – за дитяче життя

200 000 гривень, або $7 662, це сума, яку міська влада Одеси пообіцяла виплатити у якості компенсації родинам дітей, які загинули під час пожежі у дитячому таборі "Вікторія". У заяві мера Одеси Геннадія Труханова, яку той зробив з приводу трагедії, недолугі виправдання стали основними меседжем. Адже, за його словами, винні усі окрім чиновників, що піарилися на будівництві та введенні табору відпочинку в експлуатацію.

П'ятниця, 15 вересня 2017 07:33

Боротьба з корупцією в Україні

Корупція, а особливо боротьба з нею, залишається одним з головних трендів останніх років. Під нього виділяються шалені кошти, створюються організації з грізними назвами, на нього працюють ЗМІ та вносяться зміни у законодавчі акти.

Сторінка 1 з 2

Партнери